Samenvatting voor het vak eventmarketing van Sylvie Vanrenterghem in het tweede jaar eventmanagement, combinatie van beide studieboeken en notities uit de lessen, enkel gestudeerd uit deze samenvatting en geslaagd
aansprakelijkheid en crowdmanagement burgerlijk recht citymarketing commerciële training credit and banking / krediet en bank crm data-onderzoek duits e-commerce economie engels eventplanning frans global business management inleiding marketing keuzevak kredietbemiddeling management accounting marketing marktonderzoek ondernemingsrecht projectmanagement supply chain management vennootschapsrecht verbintenissenrecht
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Prima en overzichtelijke website. Het aanbod is voor mij ruim voldoende.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.