Dit een opdracht van het van Kennis van het geestelijk leven (KGL). Wij moesten een levensbeschouwing bezoeken en onderzoek naar doen. Hier hebben wij 2 kerken bezocht: een Rooms-Katholieke en Protestantse kerk. Wij delen onze ervaring na het bijwonen van de diensten in de kerk. Hier gaan we diep op in en hebben ook een interview afgelegd met een gelovige.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie duits economie engels filosofie frans geography geschiedenis godsdienst history informatica kunst latijn leerling m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie natuurkunde nederlands scheikunde wiskunde b
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Samenvatting aanschaffen scheelt een hoop typwerk. Na bestelling direct resultaat, komt belofte na. TOP!
Knoowy is een fijne website om medestudenten te helpen met samenvattingen, aantekeningen en voorbeeld verslagen.
Maak het jezelf een beetje makkelijker. Knoowy is snel en effectief. Zeer gebruiksvriendelijk.
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.