Dit is een samenvatting van het het vak commerciële training. Dit vak wordt gegeven in het 2e jaar Business management and entrpreneurship in Vives. Het vak is gebaseerd op het boek 'Verkopen van afspraak tot klant' door Geert Delobelle.
aansprakelijkheid en crowdmanagement burgerlijk recht citymarketing commerciële training credit and banking / krediet en bank crm data-onderzoek duits e-commerce economie engels eventplanning frans global business management inleiding marketing keuzevak kredietbemiddeling management accounting marketing marktonderzoek ondernemingsrecht projectmanagement supply chain management vennootschapsrecht verbintenissenrecht
Super handig, het bespaart je heel veel tijd en moeite.
Een prettige site waar vele verschillende documenten zijn te downloaden. Prijs/kwaliteit is goed. Ik heb er veel aan gehad tijdens het leren.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Zeker de kost waard om dit uit proberen. Heel leerrijke documenten die helemaal voldoen aan je verwachtingen.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Prettige site met veel verschillende bestanden. Ik heb er veel aan.
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.