Dit is een samenvatting van het het vak commerciële training. Dit vak wordt gegeven in het 2e jaar Business management and entrpreneurship in Vives. Het vak is gebaseerd op het boek 'Verkopen van afspraak tot klant' door Geert Delobelle.
aansprakelijkheid en crowdmanagement burgerlijk recht citymarketing commerciële training credit and banking / krediet en bank crm data-onderzoek duits e-commerce economie engels eventplanning frans global business management inleiding marketing keuzevak kredietbemiddeling management accounting marketing marktonderzoek ondernemingsrecht projectmanagement supply chain management vennootschapsrecht verbintenissenrecht
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Knoowy is fijn. Goede samenvattingen en volledig. Ik heb er veel aan.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Echt een super website, heel blij mee dat studenten elkaar zo kunnen helpen.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!