Deze tentamenopdracht is beoordeeld met een 7,5. Het beoordelingsformulier is aan het einde bijgevoegd. Let op, dit document is ter ondersteuning en niet om te kopiëren. Dat valt onder plagiaat/fraude!
De gegevens van de schrijver van dit document zijn i.v.m. privacy onleesbaar gemaakt.
Wij zijn Riley en Joe en studeren bij het NTI. Riley studeert voeding en diëtetiek en Joe Human Resource Management. Riley is momenteel begonnen aan het laatste studiejaar van de opleiding voeding en diëtetiek en Joe is momenteel het 2e jaar van HRM aan het afronden.
We uploaden zoveel mogelijk van onze opdrachten en samenvattingen van onze opleidingen hier op Knoowy zodat je deze ter ondersteuning kan gebruiken voor je eigen tentamens :).
anatomie en fysiologie beroepsopdracht evidence based handelen beroepsopdracht gezondheidsbevordering en leefstijl communiceren diëtetiek diëtistisch consult e-health ethisch handelen inleiding e-health inleiding ebp en e-health inleiding voedingsleer integrale beroepsopdracht kwaliteitszorg levensmiddelenleer methoden van onderzoek i methoden van onderzoek ii microbiologie professionaliseringsopdracht jaar 1 psychologie en voeding sensoriek verdieping voedingsleer en diëtetiek voeding, voorlichting en gedrag voedingsleer voedingswaardeberekening voorlichting binnen de voeding & diëtetiek
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.
Knoowy werkt erg fijn, en het downloaden van de samenvattingen ging snel.
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
Duidelijk en overzichtelijk. Ik gebruik het voor samenvattingen maar ook bij het schrijven van papers.
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.