Schema van de meeste processen van Metabolisme die men dient te kennen voor de opleiding Voeding & Diëtetiek van het NTI. Zowel de lege versie als de ingevulde versie zijn te vinden in het bestand (de lege versie is in het voorbeeld te zien)
Hallo!
Ik ben Emma, op het moment dat ik dit schrijf 24 jaar oud en ik studeer momenteel HBO Voeding en Diëtetiek via het NTI, naast mijn fulltime baan als Assistent Store Manager bij de JYSK. Hiervoor heb ik mijn HAVO opleiding en een MBO Filiaalmanager opleiding afgerond (hiervan zijn ook samenvattingen te vinden).
Mocht je vragen hebben of iets missen aan mijn samenvattingen; LET ME KNOW!
Verbeterpunten en recensies zijn altijd welkom! :) Liefs, Emma
anatomie en fysiologie beroepsopdracht evidence based handelen beroepsopdracht gezondheidsbevordering en leefstijl communiceren diëtetiek diëtistisch consult e-health ethisch handelen inleiding e-health inleiding ebp en e-health inleiding voedingsleer integrale beroepsopdracht kwaliteitszorg levensmiddelenleer methoden van onderzoek i methoden van onderzoek ii microbiologie professionaliseringsopdracht jaar 1 psychologie en voeding sensoriek verdieping voedingsleer en diëtetiek voeding, voorlichting en gedrag voedingsleer voedingswaardeberekening voorlichting binnen de voeding & diëtetiek
De website is erg duidelijk en er zijn veel verschillende samenvattingen te koop voor een goede prijs.
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Helemaal top! Makkelijke service en duidelijke omschrijvingen bij de documenten.
Makkelijk te gebruiken, veel keuze in documenten, goede studiehulp. Ik gebruik het dagelijks.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
Mooie manier om samenvattingen met anderen te delen.