Dit is een samenvatting voor het vak Multifactoriële stoornissen 2 dat inzicht geeft in de congenitale en verworven slikstoornissen, cerebrale parese, dementie en schisis. Het vak maakt onderdeel van de opleiding Logopedie en Audiologie aan de VIVES Hogeschool Campus Brugge.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Erg aan te raden, makkelijk samenvattingen downloaden voor tijdens het leren!
Knoowy werkte prima qua gebruik!