Dit is een lijst met 122 mogelijke examenvragen met de antwoorden voor het vak Neuroanatomie dat inzicht geeft in de grote delen van de neuroanatomie. De lijst is in Engels en Nederlands. Het vak maakt onderdeel van de opleiding Logopedie en Audiologie aan de VIVES Hogeschool Campus Brugge.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Handige website waar alles goed werkt! Erg tevreden. Zodra je betaald hebt ontvang je direct de samenvatting die je hebt gekocht.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Site met goede samenvattingen. Helpt mij erg met mijn studie! Ik zou het zeker aanraden.
Aanraden om te gebruiken, er zijn veel samenvattingen te vinden die jou tijdbesparend.