Dit is een samenvatting voor het vak Taal- en spraakontwikkeling dat inzicht geeft in de ontwikkeling van de taal- en spraakvaardigheid. Het vak maakt onderdeel van de opleiding Logopedie en Audiologie aan de VIVES Hogeschool Campus Brugge.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Handige website met duidelijke samenvattingen. Door mijn aankoop ga ik morgen mijn se halen (hopelijk🤞🏼).
Knoowy is een aanrader. Professionele site met een goede structuur. Mede daardoor zeer gebruiksvriendelijk.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.