Dit is een samenvatting voor het vak Taal- en spraakontwikkeling dat inzicht geeft in de ontwikkeling van de taal- en spraakvaardigheid. Het vak maakt onderdeel van de opleiding Logopedie en Audiologie aan de VIVES Hogeschool Campus Brugge.
algemene anatomie anatomie en fysiologie hoofd en hals anatomie van het hoofd en halsgebied celbiologie diagnostiek gehoor 1 dyscalculie dyslexie gehoorrevalidatie en inleiding hoorhulpmiddelen genetica leerstoornissen: dyslexie en dysorthografie methodologie methodologie van onderzoek en behandeling neuro-anatomie ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek pathologie van hoofd- en halsgebied psychomotoriek sjabloon bachelorproef/eindwerk/scriptie statistiek stemstoornissen taal- en spraakontwikkeling taal-en spraakontwikkeling taalontwikkelingsstoornissen taalontwikkelingstoornissen vloeiendheidsstoornissen
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Geweldig hulpmiddel voor samenvattingen, makkelijk te bestellen en snel te downloaden.
Knoowy is oké! Document werd snel geleverd en het is makkelijk in gebruik.
Prettige site met veel verschillende bestanden. Ik heb er veel aan.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Hele handige website als je in tijdsnood komt en niet meer kan samenvatten of extra geld wilt verdienen.