Dit document bevat de aantekeningen bij alle 9 hoorcolleges van het vak PPOB aan de Universiteit Utrecht (pedagogische wetenschappen bachelor 2). De aantekeningen zijn in het Nederlands geschreven.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology developmental psychopathology (dp) diagnostiek inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) pedagogische systemen in de kindertijd en adolescentie socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Knoowy is zeker een aanrader, erg handige site voor bijna elke samenvatting.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Via Knoowy heb je de vrijheid om ondersteuning te krijgen voor je verslagen, toetsen en opdrachten. Je zit nergens aan vast en je bent vrij om te kiezen wie jou de hulp biedt.