Dit document bevat aantekeningen van de kennisclips die beschikbaar zijn gesteld bij Behandeling en Interventie (Universiteit Utrecht, bachelor 2 Pedagogische Wetenschappen). Ook zijn er linkjes naar youtube bijgevoegd waar je voorbeelden van technieken kunt bekijken.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology (dp) diagnostiek hersenontwikkeling: gedrag en leren. typische en atypische ontwikkeling inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Heel fijn dat deze website je studieloopbaan een beetje verlicht!
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!