Dit is een samenvatting van het gehele boek (H.1 t/m 12) De Diagnostische Cyclus, De Bruyn et al. Dit is tentamenstof voor het vak Diagnostiek van opvoedings- en ontwikkelingsproblemen bij de studie Pedagogische Wetenschappen jaar 2 aan de Universiteit Utrecht.
adolescent development behandeling en interventie gericht op psychosociale problemen, leerproblemen en ontwikkelingsproblemen communicatievaardigheden cultural diversity development, learning and behavior (dlb) developmental psychopathology developmental psychopathology (dp) diagnostiek inleiding forensische psychiatrie en psychologie inleiding media en communicatie jeugdcriminaliteit en jeugdbescherming opgroeien in gezin en school opvoeding & maatschappij (o&m) opvoeding en maatschappij pedagogische praktijkontwikkeling onderzoek en beleid pedagogische praktijkontwikkeling, onderzoek en beleid pedagogische systemen in baby- en kindertijd (psbk) pedagogische systemen in de kindertijd en adolescentie socialisatie van kinderen en adolescenten test- en observatievaardigheden the voice of youth toe toepassing van onderzoeksmethoden en statistiek (toe) vraagstukken uit de pedagogische praktijk werken aan normatieve professionaliteit
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Snel en efficiënt, makkelijk zoeken en vinden van wat je nodig hebt.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Snelle levering en duidelijke samenvattingen met grote aanbod per schoolvak.
Ik vind het een hele fijne website, het heeft mij goed geholpen met leren.