Journalistiek aan Thomas More Mechelen: Journalistiek schrijven, alle te kennen hoofdstukken uitgeschreven uit het theorieboek: Koppen p. 65 – 69, Tussenletter -en of -e p. 205-211, Hoofdletters p. 211-215, Meervouden p. 218, Bezitsvormen p. 218-219, Soorten afkortingen, Verkleinwoorden, Afleidingen met tussenletter -n, Afleidingen met tussenletter -s, Trema, Accent en Apostrof.
Notities van het jaar 2018-2019, vak gegeven door Frank Hellemans.
Ik heb eerst Journalistiek gestudeerd op Thomas More Mechelen (2018-2021). Nu studeer ik nog Kunstwetenschappen, Beeldende kunst en architectuur, verder op de Universiteit Gent (2021-...).
audiovisuele taal economie ethiek geschiedenis en trends geschiedenis van de media journalistiek schrijven kritische media analyse nieuwsberichtgeving politiek binnen- en buitenland politiek europa politieke ontwikkelingen - binnenland politieke ontwikkelingen - buitenland recht sociologie
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Prima site, fijn dat er opdrachten voor meer- en hoogbegaafden staan.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Prettige site met veel verschillende bestanden. Ik heb er veel aan.
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.