Samenvatting van het keuzevak 'begeleiden van professionele stemgebruikers' binnen de richting Logopedie en Audiologie te Antwerpen met als afstudeerrichting Logopedie. Bevat notities uit de powerpoint en vanuit de les (opmerkingen, tips... van leerkracht).
Ik ben Sarah, student aan Thomas More te Antwerpen. Ik volg logopedie & audiologie (4x45). Je mag me altijd een berichtje sturen als je vragen hebt!
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.
Ik ben tevreden met Knoowy, door jullie kan ik wat bijverdienen en tegelijkertijd mijn geheugen opfrissen. Zo blijf ik ook tijdens de vakanties nog bezig!
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.