Deel 1 (Personenrecht) van het vak Personen-en familierecht gegeven aan de VUB. Prof.dr. Tim Opgenhaffen (& Prof. dr. Christine Van Roy & Prof. dr. Elisabeth Alofs). Academiejaar: 2022-2023. (Deze samenvatting bevat niet het deel Familierecht)
approche sociologiques de la famille et du couple beginselen van het privaatrecht bestuursrecht bronnen en beginselen van het recht droit costitutionnel familierecht financieel en economisch recht fiscaal recht français juridique historische en vergelijkende inleiding tot het publiekrecht historische inleiding tot het privaatrecht historische inleiding tot het publiekrecht vub rechten historische inleiding tot het recht historische inleiding van het privaatrecht inleiding tot de rechtsfilosofie inleiding tot de rechtsfilosofie, 4etcs inleiding tot het recht internationaal en europees introduction à la recherche scientifique en droit personen- en familierecht personenrecht politieke geschiedenis van belgi politieke geschiedenis van belgië psychologie sociologie
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.
Ik ben tevreden met Knoowy, door jullie kan ik wat bijverdienen en tegelijkertijd mijn geheugen opfrissen. Zo blijf ik ook tijdens de vakanties nog bezig!
De samenvattingen zijn zeer leerzaam tijdens leren van je tentamen.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.