Dit samenvattend werk dat de micro-economie behandelt is gebaseerd op de zesde editie van het boek Microeconomics, geschreven door David Besanko en Ronald Braeutigam. Naast de concepten uit het boek worden ook topics behandeld die gezien worden in het opleidingsonderdeel Micro- economie gedoceerd door Prof. Cosaert aan de faculteit TEW van de Universiteit Antwerpen.
bedrijfsfinanciering bedrijfsfiscaliteit digitale informatiesystemen europese en internationale omgeving filosofie inleiding tot de economie inleiding tot de financile markten 1 inleiding tot de financiële markten inleiding tot de financiële verslaggeving inleiding tot de psychologie inleiding tot de sociologie inleiding tot financile markten 2 inleiding tot het recht inleiding tot het wetenschappelijk economisch werk management & organisatie management & organisaties micro-economie psychologie recht en onderneming sociologie statistiek toegepaste economische wetenschappen handelsingenieur vennootschapsrecht wiskunde wiskunde met bedrijfs(ecomische) toepassingen
Positief en overzichtelijke website met ruime keuze aan samenvattingen die je kunnen helpen met je studie.
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.