Onderzoek gedaan voor het vak OE42 Literatuurstudie aan Hogeschool InHolland Rotterdam. Voor de afstudeerrichting HRM. Inclusief expertinterview, zoekplan, literatuurlijst en benodigde modellen. Ik heb er een 8,6 voor gehaald.
algemene economie algemene economie en bedrijfsomgeving arbeidsrecht business studies, bedrijfseconomie, mer cross cultural management engels financiering en externe verslaglegging gedrag in organisaties hrm inleiding recht logistiek marketing marketing & ondernemen marketing en ondernemen marktonderzoek koopproces oe42 literatuurstudie ondernemingsrecht onderzoek organisatiekunde pcm pcm 5 pcm 6 pcm 8 processen en systemen recht
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Mooie manier om samenvattingen met anderen te delen.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Makkelijk te gebruiken site met veel informatie. Downloaden ging na betaling erg makkelijk!
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.