Hierbij de eindopdracht van het 1e leerjaar van Masteropleiding Management, cultuur & verandering (MCC). Het beroepsproduct fase I omvat een concept plan van aanpak met de inhoudelijkheid van de afgelopen masterclasses. Het beroepsproduct is beoordeeld met een 7! Beoordeling NCOI in laatste bijlage toegevoegd. naam van de organisatie is weggelaten.
beroepsproductie fase 1 master management, cultuur & verandering (mcc) business cultuur & verandering hr-development master management, cultuur & verandering, mcc master ontwikkelingsprogramma master in management, cultuur en verandering (mcc) fase 2 organisatiekunde organisatiepsychologie persoonlijk leiderschap presentatie mondelinge verdediging (master management, cultuur & verandering, mcc) strategisch management verandermanagement
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
Echt een super website, heel blij mee dat studenten elkaar zo kunnen helpen.
Knoowy is een hele goede website voor studenten.
Super handig, het bespaart je heel veel tijd en moeite.
Knoowy zorgt er voor dat je toch een goede samenvatting hebt voor toetsen als je zelf niet goed bent in samenvatten. Een voordeel is ook dat je soms een samenvatting van het hele boek kunt kopen.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!