Dit is een samenvatting van het boek Basisboek eventmanagement, tweede herziene druk. Het is hoofdstuk 9 De toeleveranciers: de delen van de som. Geschreven voor het vak Eventmanagement, semesteronderwijs Facility management HIB en minor Eventmanagement.
eventmanagement eventmarketing financieel beheer inkooptheorie management accounting
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.
Heel goed. Je kan heel veel samenvattingen vinden die helpen bij het leren.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Knoowy is een fijne website om medestudenten te helpen met samenvattingen, aantekeningen en voorbeeld verslagen.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.