Dit is een samenvatting van het boek Basisboek eventmanagement, tweede herziene druk. Het is hoofdstuk 2 Publieksevenementen. Geschreven voor het vak Eventmanagement, semesteronderwijs Facility management HIB en minor Eventmanagement.
eventmanagement eventmarketing financieel beheer inkooptheorie management accounting
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.
Website die makkelijk te hanteren is en gebruiksvriendelijk is. Zowel zoeken als kopen van een document is heel makkelijk.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Prima platform voor iedere student.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Erg handig dat je samenvatting kan vinden van bijna elk boek, heeft mij erg geholpen met het leren voor het tentamen!