Samenvatting De wereld van arbeidsbemiddeling. Hoofdstuk 1 tot en met 6 en een deel van hoofdstuk 10. Met begrippen uitgelegd en voorbeelden. Ik moest dit leren voor een tentamen op Windesheim voor Arbeidsmarktbeleid en -bemiddeling.
analyseren van de bedrijfsvoering en adviseren over een ontwerp arbeidsmarktbeleid en -bemiddeling bedrijfskunde integraal informatiemanagement inleiding bedrijfskunde inleiding organisatiekunde inleiding recht interne analyse operationeel management oriënteren op het werkveld proces met lean in kaart brengen en evalueren uitvoeren van een organisatieanalyse verkennen van financiële en juridische aspecten
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Heel fijn om te kunnen kiezen uit meerdere samenvattingen. Goede kwaliteit van de samenvatting, en behulpzaam.
Knoowy heeft goede samenvattingen en documenten. Erg handig en ik raad het aan!
Knoowy is handig als je er niet helemaal uitkomt hoe een opdracht eruit moet zien.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎