Samenvatting van het vak HRM 2.
Boek Human resource management
Auteur Lievens, Filip
ISBN/EAN 9789401426404
Druk 2
Samengevatte hoofdstukken: 1.4 / 2 / 7 / 8 / HRM 2: management development.
Deze hoofdstukken zijn behandeld voor het tentamen van HRM 2.
adviseren als methode arbeid arbeid en organisatiepsychologie arbeids- en organisatiepsychologie arbeidsmarkt, arbeidsverhoudingen en arbeidsbemiddeling de verdeling van arbeid (van der werf) functioneren van organisaties hrm 1 hrm1 hrm2 human resource management 2 onderzoek 2 organisatieverandering en ontwerp samenvatting hoorcolleges 'de verdeling van arbeid'
Handig hulpmiddel voor als je even niet weet hoe je met een paper kan gaan beginnen.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.