In dit document is alles samengevat voor het eerste tentamen van BOS voor de pre-master. Het bestaat uit een samenvatting van alle delen die gelezen moesten worden in het boek Research Methods, inclusief artikelen en aantekening uit de hoorcolleges en grasple.
basis van onderzoeksmethoden en statistiek comparing cultures: theory and research criminal behavior during the life-course criminal behaviour during the lifecourse familiesociologie inleiding sociologie introcutie maatschappijwetenschappen introductie interdisciplinaire sociale wetenschappen kennismaking met methoden en statistiek kennismaking met onderzoeksmethoden en statistiek mts 2 mts2 mts3: context clinical psychology organisaties en interactie social problems sociale ongelijkheid sociale problemen thuiswerken effecten mentale en fysieke gezondheid verdieping in onderzoeksmethoden en statistiek
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Prettig en duidelijke website. Je kunt altijd wel een samenvatting vinden die aansluit bij wat je zoekt.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!
Makkelijk te gebruiken, veel keuze in documenten, goede studiehulp. Ik gebruik het dagelijks.