Hallo, ik heb net mijn eerste jaar Psychologie afgerond. in dat jaar heb ik elk hoofdstuk samengevat voor de lessen Kwalitatieve data analyse (KDA) adhv deze samenvattingen was ik direct door de eerste zit (13/20). Ik hoop dat deze samenvattingen jou evenveel helpen.
Hallo,
Ik ben Nona, student psychologie aan de UGent. De samenvattingen die je op mijn account vind zijn die van mijn 1ste bach psychologie of die van 5-6 middelbaar Humane Wetenschappen
note: Ik ben er met elk van deze samenvattingen altijd geslaagd voor mijn vakken
:)
filosofie algemene psychologie bedrijfseconomie cognitie en emotie differentiële psychologie economie erfelijkheidsleer filosofie filosofie voor psychologen (complete samenvatting stof) geschiedenis van de psychologie herstelgerichte psychiatrische zorg interpersoonlijke modellen in de psychologie klinische ontwikkelingspsychologie klinische psychodiagnostiek ii kwalitatieve data analyse (kda) leerpsychologie methodologie modellen in de experimentele psychologie modellen in de ontwikkelingspsychopathologie psychologie van de adolescentie psychologische functieleer 2 sociale cognitie & groepsprocessen sociale cognitie en groepsprocessen sociale psychologie sociologie
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Knoowy is oké! Document werd snel geleverd en het is makkelijk in gebruik.
Knoowy is handig als je er niet helemaal uitkomt hoe een opdracht eruit moet zien.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Goede website. Ik gebruik de documenten en samenvattingen als voorbeeld om een duidelijk beeld te krijgen wat wordt verwacht.
Ik bied al lange tijd mijn documenten aan op Knoowy. Nu ik afgestudeerd ben, verdien ik nog steeds af en toe wat bij met mijn samenvattingen en verslagen.
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.