Samenvatting van een deel van het boek Taal in actie: hoe mensen communiceren met taal. Het gaat om de eerste vier hoofdstukken en de hoofdstukken 6 en 7. Hierin worden verschillende theorieën beschreven met betrekking tot de communicatie van mensen.
literatuurwetenschap mondelinge taalvaardigheid taalbeheersing taalkunde 2
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Top platform.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Knoowy is zeker een aanrader en het heeft mij enorm geholpen tijdens mijn examens.
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Betrouwbaar. Knoowy heeft mij vaker geholpen bij het leren van tentamens en ook om de uitwerking van portfolio's beter te begrijpen.
Veel goed geordende samenvattingen en andere studiedocumenten, en makkelijk te downloaden.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!