Uitgebreide samenvatting van het hele boek 'Interculturele Competenties', zeer geschikt om te kopen in plaats van het boek.
Hallo! Leuk dat je op deze pagina bent beland.
Mijn naam is Suzanne Kruyswijk, ik ben Socrates geslaagd op de HAVO en haalde daarna mijn P voor Creative Business bij NHL Stenden Hogeschool.
Nu zit ik in mijn afstudeerjaar van de studie Communicatie bij het Windesheim!
Ik heb een grote passie voor de Engelse taal en geschiedenis, vakken die je in mijn samenvattingen ook voorbij ziet komen :)
Genoeg over mij, ik gok zo dat het tijd is voor jou om te gaan leren. Heel veel succes!
bedrijfscommunicatie beeldtaal communicatie communicatie nu communicatierecht engels inleiding in communicatie inleiding recht. marketing marketing. mediatrends mens & samenleving mens en samenleving online communicatie online content organisatiekunde personeel en organisatie principes van marketing project management. relatiemanagement sociale innovatie spelling en formuleren tco1 & tco2 wat is onderzoek. wat is onderzoek?
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Wanneer je ook nog een baan hebt naast je studie! Is Knoowy je beste vriend.
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Knoowy biedt een prima service voor studenten, en keuze genoeg qua aanbod.
Kijk wat je op Knoowy van jouw gading kunt vinden. Als het niet een vervanging van jouw reguliere (en anderstalige) studiestof is dan zeker een heldere aanvulling daarop.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.