Alles van Klinisch Redeneren (een handleiding) voor leerjaar 1 Gezondheid en Technologie / HBO-V hoofdstuk 3,voor het vak Klinisch Redeneren (KR). Informatie over het boek: Klinisch redeneren 1e druk is een boek van Rob van der Peet uitgegeven bij Pearson Benelux B.V.. ISBN 9789043033688. Ik heb alle toetsen gehaald met deze samenvattingen! Er zijn ook samenvattingen beschikbaar van het hele jaar en per kwartiel!!!! Check ook Stuvia.
anatomie & fysiologie anatomie en fysiologie communicatie & samenwerking gedragsleer geneeskunde gezondheid en preventie gezondheidsbevordering en preventie informatietechnologie klinisch redeneren morele oordeelsvorming natuurkunde ok route okc okc route okc-route onderzoek doen en toepassen ontwikkeling in zorg en maatschappij organisatie van de zorg producttechnologie rekenen veiligheid & kwaliteit veiligheid en kwaliteit verpleegkundige zorgverlening ziekteleer zorginnovatie en ondernemerschap
Je kan er veel documenten vinden die je nodig hebt voor je studie, zoals samenvattingen. Dit scheelt veel tijd en het kost maar weinig geld.
Helpt je op weg met je studie. De korting bij aanschaf van meerdere documenten is fijn.
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Ik ben tevreden met Knoowy, door jullie kan ik wat bijverdienen en tegelijkertijd mijn geheugen opfrissen. Zo blijf ik ook tijdens de vakanties nog bezig!
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Makkelijke site, groot aanbod, ideale tool voor vinden van kwalitatieve samenvattingen.
Knoowy helpt mij bij mijn studie. Ik leer effectiever. Daardoor zijn mijn punten hoger en houd ik tijd over voor een drankje met mijn studiegenoten.