Samenvatting financiële analyse en kredieten (FAK). Gebaseerd op het boek Financieel beleid in de onderneming toegepast (derde editie). Volledig zelfgemaakt. Ik heb er heel veel tijd in gestoken, hopelijk kan je het goed gebruiken.
Lector: P. F. Hogent - Kmo-manangement Jaar 2
beroepsgericht engels ii budgettering business marketing communicatievaardigheden consumentenpsychologie dienstenmarketing digitale marketing distributiemarketing economie engels frans goederenrecht internationale marketing juridische aspecten van marketing juridische basisvorming voor marketeers marketingcommunicatie marketingstrategie marktonderzoek ii personen en familierecht prijsbeleid publiekrecht strategisch management trendanalyse verbintenissenrecht verkooptechnieken
Knoowy was makkelijk te gebruiken en je wist wat je kreeg voor je geld.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Een zeer groot aanbod aan samenvattingen. Soms zelfs meerdere over hetzelfde boek/college.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Ik heb Knoowy ervaren als een prettige site om te zoeken, te bestellen en betalen.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.