In dit document vind je alle hoofdstukken (zie inhoudsopgave) van management die je moet kennen voor het examen. Werkcolleges & hoorcolleges zijn samengevoegd tot 1 samenvatting.
Ik heb les gehad van Prof. Annick Van Rossem (werkcolleges) & Prof. Tim de Feyter en Mervr. Key Akgul en gebruiken het Handboek "Management 12de editie Stephen P. Robbins en Mary Coulter". Deze samenvatting is volledig, gestructureerd en overzichtelijk. Zeg wat je van mijn samenvatting vind door sterretjes te geven ;) .
english samenvatting bedrijfsmanagement (prof annick van rossem & tim de feyter) transport
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Knoowy is voor mij een middel om gemakkelijk en snel verslagen en samenvattingen te vinden en lezen, iets wat voor mij als dyslect veel tijd bespaard!
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Knoowy werkte prima qua gebruik!
De samenvattingen bevallen me prima. Alles netjes geregeld op de website.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.