Dit is een korte, bondige samenvatting van het boek 'Ontwikkeling door onderzoek'. Deze samenvatting is geschikt voor het 'snel' leren van het tentamen onderzoeksvaardigheden en het even bijspijkeren van de theorie over onderzoek in het basisonderwijs.
Ik ben Kim van Oort, 21 en ben in 2018 afgestudeerd aan de PABO op de Haagse Hogeschool in Den Haag. Ik werk fulltime als leerkracht in groep 1/2 op een basisschool in Delft. Ik ben een actieve samenvattingen schrijfster van PABO-boeken en over geschiedenis voor de instaptoets BKT geschiedenis en voor mavo-, havo- en vwo-studenten.
aardrijkskunde coaching geschiedenis kennisbasis rekenen muziek onderwijskunde onderzoeksvaardigheden ontwikkelingspsychologie rekenen-wiskunde schoolpedagogiek schrijven taal taal begrijpend lezen (blz) taal bovenbouw taal/schrijven tekenen/handvaardigheid (kunst)
Maak het jezelf een beetje makkelijker. Knoowy is snel en effectief. Zeer gebruiksvriendelijk.
Knoowy is een fijne website om makkelijk samenvattingen uitwisselen met anderen.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Knoowy is lekker makkelijk en goed als leidraad te gebruiken om verslagen te schrijven.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.