In dit document vind je een samenvatting van alle leerstof uit het handboek 'puzzelen aan een uitdagende leeromgeving' en de bundel 'Klasbeheer' die gekend moet zijn voor het examen didactiek 1.2. Zowel de rol van de leraar (p97-128), een gestructureerd leerklimaat ontwerpen (p129-134) als de rol van de media (p182-200) en de bundel klasbeheer komen aan bod. Aan de hand van deze samenvatting slaagde ik voor het van Didactiek 1.2 met 17/20.
agogische vaardigheden agogische wetenschappen bewegingsopvoeding communicatieve vaardigheden 2.1 didactiek didactiek 1.2 frans frans 1.2 godsdienst godsdienst 1 godsdienst 1.2 godsdienst 2-2 identiteit in diversiteit nederlands nederlands 1 nederlands 1.2 nederlands 2.2 nederlands 3 ontwikkelen en leren psychopedagogiek wereldorintatie wereldoriëntatie wero 1-2 wiskunde zorg op school
Knoowy is een handige site, waar je gemakkelijk tegoed kan opwaarderen. Daardoor kan je snel een samenvatting downloaden.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Erg handig dat je samenvatting kan vinden van bijna elk boek, heeft mij erg geholpen met het leren voor het tentamen!
Prima platform voor iedere student.
Tijdens mijn studietijd heeft Knoowy altijd goed geholpen om extra steun te krijgen voor mijn opleiding. Nu help ik andere studenten.
Makkelijk te gebruiken, veel keuze in documenten, goede studiehulp. Ik gebruik het dagelijks.
Het is de moeite waard om via knoowy samenvattingen op te zoeken voor je lesmethoden.
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.