Volledig ingevuld basisdocument Marktonderzoek I van docent Linda Engels. Inclusief ingevulde oefeningen!
Afgestudeerd in 2018 aan de Hogeschool Gent - Bachelor Bedrijfsmanagement Marketing
Huidige opleiding: Tilburg University - Master Marketing Management
beroepsgericht engels ii budgettering business marketing communicatievaardigheden consumentenpsychologie dienstenmarketing digitale marketing distributiemarketing economie engels frans goederenrecht internationale marketing juridische aspecten van marketing juridische basisvorming voor marketeers marketingcommunicatie marketingstrategie marktonderzoek ii personen en familierecht prijsbeleid publiekrecht strategisch management trendanalyse verbintenissenrecht verkooptechnieken
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Als je bepaalde vakken moeilijk vindt en je er samenvattingen voor nodig hebt, moet je echt bij Knoowy zijn!
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Een prettige site waar vele verschillende documenten zijn te downloaden. Prijs/kwaliteit is goed. Ik heb er veel aan gehad tijdens het leren.
Ik vind het een hele fijne website, het heeft mij goed geholpen met leren.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!