Een uitgebreide samenvatting van Samenwerken in organisaties van Monique Dankers-van der Spek. Ik heb de hoofdstukken 1, 2, 7, 8, 10, 13 en 14 samengevat en voorbeeldfiguren uit het boek in mijn samenvatting gezet. Ook heb ik de belangrijke begrippen uitgewerkt.
communicatie communicatieve vaardigheden functioneren in een organisatie gedragsbeelden gezondheidszorg inleiding in de psychologie interprofessioneel overleg levensfase levensfasen medische kennis voor hulpverleners methodische cyclus onderzoek optimaliseren samenwerking humanitas pedagogiek en orthopedagogiek psychologische gespreksvoering psychologische stromingen/methodische cyclus/muzisch agogisch recht voor de zorg- en welzijnsprofessional sociaal werk sociologie teamanalyse teamwork teamwork/ werken in een team teamwork/teamfunctioneren werken in een organisatie werken in een team
Als een super fijne website die het makkelijk maakt om te studeren aan de hand van samenvattingen.
Knoowy is fijn. Goede samenvattingen en volledig. Ik heb er veel aan.
Goede, veilige en mooie website. Erg overzichtelijk veel aanbod en precies wat ik zocht.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Fijne overzichtelijke website met documenten en tutoren! Scheelt mij veel werk :)
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.