Samenvattingen van het studieboek dit is marketing - Loek ten Berge, Johan van Kooten koop je op Knoowy om betere cijfers te halen voor uw examens.
Dit is marketing! compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door Loek ten Berge en Johan van Kooten. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Dit is marketing! compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door L. ten Berge en J. van Kooten. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploaden
Het studieboek Dit is marketing! is geschreven door Loek ten Berge en laat studenten op een toegankelijke manier kennismaken met de basis van marketing. Het boek behandelt alle noodzakelijke stof die nodig is voor het NIMA A marketing examen.
Het boek is opgedeeld in drie delen: (1) marketing in de organisatie, (2) de marketing analyse, en (3) marketing beleid. In het laatste deel worden praktische toepassingen van de vier marketinginstrumenten uitgelegd. L. ten berge is docent marketing en bedrijfskunde aan de Hogeschool Utrecht en de NCOI. Een ander bekend boek van deze auteur is Inleiding organisatiekunde.