-
StudentsOnly
- De samenvattingen worden in opdracht van Studentsonly door studenten zelf geschreven en zijn ongeveer 90% korter dan het studieboek.
- Opleiding: KU Leuven / Economics
- 0 Volgend - 844 Volgers - 1845 Documenten verkocht
Het innovatieboek compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door P. van Voort en F. van Ormondt. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Rekenen-wiskunde in de praktijk Onderbouw compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door Wil Oonk, Hilde Amse, Frits Barth, Anita Lek en Ronald Keijzer. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool o...
Salesmanagement compleet samengevat. Het betreft de 4e druk door Gerbrand Rustenburg en Arnold Steenbeek. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Business marketing management compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door Wim Biermans en Wim Biemans. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
AIV compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door Theo Derksen en Huub Crins. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Psychologie, een inleiding compleet samengevat. Het betreft de 7e druk door Philip Zimbardo, Robert L. Johnson, Vivian McCann en Aafke Moons. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Geloof je het zelf? compleet samengevat. Het betreft de 2e druk door Bas van den Berg, Ina ter Avest en Tamar Kopmels. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Volksgezondheid en gezondheidszorg compleet samengevat. Het betreft de 6e druk door J.P. Mackenbach en K. Stronks. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Professioneel inkopen compleet samengevat. Het betreft de 4e druk door C.J. Gelderman en B.J. Albronda. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Brugboek bedrijfsadministratie compleet samengevat. Het betreft de 3e druk door Gerard van Heeswijk en David Bouman. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Integraal personeelsmanagement compleet samengevat. Het betreft de 11e druk door J.L. Noomen en M.J. Janssen. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Laat maar zien compleet samengevat. Het betreft de 4e druk door Jos van Onna en Anky Jacobse. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Recht compleet samengevat. Het betreft de 11e druk door Maud van den Berg, Cees Meijer en Frans Slager. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Grondslagen van de administratieve organisatie Deel B processen en systemen compleet samengevat. Het betreft de 21e druk door E.O.J. Jans, J.C. Bast, R. Nijland en A.C.J. Bast. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleidi...
Investerings- en project analyse compleet samengevat. Het betreft de 1e druk door J. Renaud en P. de Keijzer. De samenvatting kan uitstekend ingezet worden als hulpmiddel tijdens uw opleiding op de hogeschool of universiteit.
Deze gebruiker heeft nog geen bundels toegevoegd
Deze gebruiker heeft nog geen oefenvragen gemaakt