Bekijk documenten met de tag: samenvatting leerdoelen. Door samenvattingen, uittreksels, aantekeningen en oefententamens op Knoowy te downloaden bespaar je tijd en kun je betere studieresultaten halen.
dit is een Super goede uitleg van alle leerdoelen. het is een samenvatting gebaseerd op de leerdoelen. Hoofdstuk 9 vond ik zelf het lastigst. daarom is die extra uitgebreid met maar liefst 33 leerdoelen. het gaat hier over het boek feniks hoofdstuk 1 t/m 10
Dit is een samenvatting van het vak materieel strafrecht dat je krijgt in de K2. Deze samenvatting bevat een uitwerking van de leerdoelen, relevante hoorcollege aantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek.
Dit is een samenvatting van het vak verbintenissenrecht 2 dat je krijgt in de K3. Dit document bevat de uitgewerkte leerdoelen, een aantal hoorcollege aantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek.
Dit is een samenvatting van het vak ruimtelijke ordeningsrecht (omgevingsrecht ruimte) dat in de K4 wordt gegeven. De samenvatting bevat de uitgewerkte leerdoelen, hoorcollege aantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek.
Dit is een samenvatting van het vak formeel strafrecht (strafprocesrecht) dat je krijgt in de K2. Deze samenvatting bevat de uitgewerkte leerdoelen, relevante hoorcollge aantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek.
Dit document bevat een samenvatting van de leerdoelen van het vak milieurecht (omgevingsrecht milieu). Hierin zijn hoorcollege aantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek verwerkt. Ook staan er een aantal handige stappenplannen in.
Verkoop en verdien aan je studiedocumenten. Upload vandaag je samenvatting en help de vele studenten die dagelijks zoeken naar jouw documenten. Gebruikers hebben al meer dan €315.000,00 verdiend.
Document uploadenIn deze samenvatting zijn alle leerdoelen, aantekeningen van de hoorcolleges en de belangrijkste informatie uit het boek uitgewerkt.
Dit document is een samenvatting, gebaseerd op de leerdoelen van het vak bestuursprocesrecht K4. Hierin zijn de hoorcollegeaantekeningen en de belangrijkste informatie uit het boek verwerkt.
Om op de HvA het vak Communicatie en Merk te halen moet je aan een deze leerdoelen kennen. De stof uit de leerdoelen komen uit de boeken Kiezen voor Communicatie (Hoofdstuk 1, 2, 3, 4, 5, 6 en 7) en Marketing communicatie strategie (1.1 en hoofdstuk 6)