Dit is een samenvatting over hoofdstuk 2 globalisering, 2.1 krimpende wereld, uit het boek BuiteNLand voor VWO 5. Het bevat de stof, de termen in het dikgedrukt en de antwoorden op de leerdoelen. Het is in makkelijke woorden omschreven, zodat het een eitje is om te leren.
Hi! Ik ben Emma en ben 16 jaar oud. Ik doe nu tweetalig VWO en zit in mijn vijfde jaar. Ik maak vaak samenvattingen om mij te helpen bij het leren en ik hoop dat er via hier andere mensen ook van kunnen leren.
aardrijkskunde bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels filosofie frans franse taal en literatuur geschiedenis grieks latijn latijnse taal en cultuur m&o maatschappijleer nask natuurkunde nederlands nederlandse taal en literatuur nlt roan scheikunde wiskunde a wiskunde b
Knoowy is een fantastisch platform!
Ik ben altijd erg blij met de samenvattingen van Knoowy.
Knoowy is oké! Document werd snel geleverd en het is makkelijk in gebruik.
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Zeer handig als je tijd wil besparen. Zeker aan te raden!
Goede site om samenvattingen en verslagen op te kopen.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Handige samenvattingen voor goedkope prijs. Zeker aan te raden voor drukke studenten.