Deze bondige samenvatting omvat de leerstof voor het ingangsexamen arts/tandarts/dierenarts omtrent het skelet- en spierstelsel van de mens. De volgende onderwerpen komen aan bod: soorten beenderen, bouw van botten, opbouw van een gewricht, soorten gewrichten, soorten spierweefsels, opbouw van een skeletspier en de werking van een spiercontractie. De samenvatting bevat veel tekeningen die ik zelf maakte om de leerstof te duiden.
Hallo! Ik ben Noortje en in 2023 is het me gelukt om te slagen en gunstig te rangschikken voor het ingangsexamen voor arts en tandarts. Mijn scores (201 en 211 op 240) heb ik te danken aan een grondige voorbereiding. Tijdens mijn studeersessies maakte ik samenvattingen aan de hand van online modules aangeboden door de KU Leuven. De samenvattingen die ik hier aanbied zijn bondig en bevatten telkens handgeschreven notities. Bij de biologiesamenvatting vind je telkens duidende tekeningen, waardoor de leerstof nog duidelijker wordt.
Veel succes bij het studeren!
aardrijksunde biologie chemie fysica geschiedenis ingangsexamen
Heldere website, goede zoekoptie en vrij volledig.
Super handig deze documenten om je te helpen op gang te komen.
Makkelijk en zonder gedoe! Veel aanbod door veel verschillende aanbieders. Het sluit allemaal goed aan op de lesmethodes!
Maak het jezelf een beetje makkelijker. Knoowy is snel en effectief. Zeer gebruiksvriendelijk.
Ik zou vaker de samenvattingen van Knoowy bestellen. Ten eerste bespaar je tijd. Ten tweede is leerzaam.
Knoowy is een fijn platform om samenvattingen te verkopen aan andere studenten.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Ik gebruik jullie website nu al een tijdje en de studiehulp en samenvattingen zijn heel handig!