Deze samenvatting bestaat uit 3 onderdelen: handrevalidatie, advisering en amputatie. Het onderdeel handrevalidatie omvat de volledige cursus van handrevalidatie, aangevuld met de Powerpoints en notities van de hoorcolleges. De onderdelen advisering en amputatie vatten de Powerpoints op een overzichtelijke manier samen en bevatten eveneens aanvullingen uit de hoorcolleges.
Veel succes met de verwerking!
algemene pathologie 1 analyse van het menselijk handelen anatomie en fysiologie 1 anatomie en fysiologie 2 ergotherapie bij atypische ontwikkeling 1 ergotherapie bij atypische ontwikkeling 3 ergotherapie in de fysieke revalidatie 1 ergotherapie in de fysieke revalidatie 2 ergotherapie in de fysieke revalidatie 3 ergotherapie in de geestelijke gezondheidszorg 3 ergotherapie in de geestelijke gezondheidzorg 1 ergotherapie in de geriatrie 1 ergotherapie in de geriatrie 2 ergotherapie in de geriatrie 3 functionele anatomie & fysiologie 2 functionele anatomie en fysiologie 1 fysieke revalidatie fysieke revalidatie 3 geestelijke gezondheidszorg 2 neurologie pathologie van het bewegingsapparaat professioneel redeneren 1
Ik maak vaak aantekeningen tijdens colleges of vind het fijn om samenvattingen te maken van boeken. Aangezien ik deze toch al maak kan ik ze net zo goed verkopen via Knoowy om het zo voor andere studenten makkelijker te maken en er wat geld aan te verdienen.
De website Knoowy zal ik zeker aanbevelen aan medestudenten . De documenten helpen je om een start te maken met je verslag als je even niet weet hoe je moet beginnen .
Ik gebruik graag samenvattingen en oefenexamens om me extra goed voor te bereiden op examens.
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Positief en overzichtelijke website met ruime keuze aan samenvattingen die je kunnen helpen met je studie.
Het platform werkt gemakkelijk en snel.
Knoowy is een prettig platform voor het kopen en verkopen van aantekeningen en samenvattingen.
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!