Deze samenvatting is van het vak geschiedenis van het design van het eerste semester van het eerste jaar in Luca school of arts van Sandy Claes.
1750 - 1900 beeldspraak ethiek 1 ethiek 2 filosofie geschiedenis van het design hedendaags ontwerp hedendaagse kunst kunst en ontwerp in de premoderne tijd kunst in de moderne tijd kunstgeschiedenis tot 1900 kunstgeschiedenis vanaf 1900 mediafilosofie muziek ontwerp in de moderne tijd philosophy of art.pdf reflecties over ontwerp en typografie 2 typografie / reflecties 2 typografie deel 1 luca school of arts waarneming peter de graeve
Prima en overzichtelijke website. Het aanbod is voor mij ruim voldoende.
Erg aan te raden, makkelijk samenvattingen downloaden voor tijdens het leren!
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Dit is een hele handige site voor als je zelf niet goed kan of geen tijd hebt om samen te vatten. Aanrader!
Aanrader, goedkoop en goede samenvattingen. Makkelijk alles op te zoeken en zo de juiste samenvatting gevonden.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Een zakcentje bijverdienen en ondertussen een mooie tablet winnen met de uploadactie. Leuker kan het niet!