Een praktijkgerichte benadering van Organisatie en Management is geschreven door Drs. N.H.M. van Dam en Drs. J.A. Marcus en uitgegeven door Wolters-Noordhoff te GroningenHouten. Deze samenvatting is geschreven vanuit de vierde druk uit 2002. Dit is de samenvatting van hoofdstuk 2 Strategisch management.
analyse van bedrijfsprocessen bedrijfseconomie kwaliteit m&o management en organisatie marketing organisatie en management practicum fysisch experimenteren p2 productietechniek tbk
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!
Een echte aanrader voor studenten. Knoowy is heel gemakkelijk te gebruiken.
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Heb jij een goede samenvatting nodig en heb je geen zin in om zelf samen te vatten? Dit is de oplossing!
Binnen een week wist ik mijn samenvatting 'media, tijd en ruimte' op Knoowy 100x te verkopen.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.
Je kunt makkelijk en snel een samenvatting of andere documenten kopen, die jou helpen bij je studie.