Samenvatting anatomie van het beenderstelsel deel 3 en spierstelsel:
Bevat:
- Het bekken en de onderste ledematen
- Spierweefsel
- Soorten spierweefsel
- Bouw van de spieren
- Indeling skeletspieren
Perfect voor studenten in de HBO-5 opleiding naar verpleegkunde in de VB module
anatomie farmacologie ouder- en kindzorg en pediatrie pathologie voeding en uitscheiding + anatomie van het spijsverteringsstelsel
Positief en overzichtelijke website met ruime keuze aan samenvattingen die je kunnen helpen met je studie.
Goed, alles was overzichtelijk en eerlijke beoordelingen van andere studenten.
Knoowy heeft me geholpen om in de kortst mogelijke tijd effectief te leren.
Ik verkoop documenten zodat ik anderen kan helpen bij hun studie. En ik verdien er zelf ook nog iets aan!
Zeker de moeite waard en duidelijk genoeg zonder het boek aan te moeten schaffen.
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Knoowy is een prettig platform voor het kopen en verkopen van aantekeningen en samenvattingen.
Door een samenvatting van Knoowy hoef je niet per se meer een boek te kopen die veel geld kost en die je waarschijnlijk daarna toch niet meer gebruikt. Toch staan in deze samenvatting alle belangrijke dingen die in het boek staan.