Samenvatting van het boek Communicatiemanagement van van Ruler. De samenvatting is obv de colleges geschreven. Dit betekent dat de hoofdstukken niet op normale volgorde staan en dat er een aantal hoofdstukken missen. H1 t/m H16 zijn beschreven en H2, H8, H9 en H11 missen hierbij.
Gebruikt in het 2e jaar van Communicatiewetenschap aan de Radboud Universiteit bij het vak Strategische communicatie.
communicatie & beïnvloeding communication & culture ethiek van de digitale media inleiding in de communicatie inleiding in de sociologie leerproject 1 medialeer methoden b onderzoeksmethoden theoriëen over media effecten
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Ik ben heel tevreden met Knoowy. Samenvattingen zijn niet duur en er zijn er vaak meerdere.
Fijn dat er zo’n website bestaat. Ik gebruik Knoowy voor mijn zelfstudie.
Knoowy is behulpzaam en zeker de moeite waard om gebruik van te maken.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
Top, handig voor al je toetsen/tentamens. Fijn in gebruik en te betalen, andere sites zijn duurder.
Positief en overzichtelijke website met ruime keuze aan samenvattingen die je kunnen helpen met je studie.
Knoowy is een geweldig platform om mijn lesmateriaal te promoten en te verkopen. De nieuwe mogelijkheid om bestanden te bundelen vind ik een aanwinst.