Hallo,
Mijn samenvatting Biologie bestaat uit 4 delen: Deel 1 gaat over Homeostase, Prikkels waarnemen en verwerken, Klieren. Deel 2 gaat over Voorplanting, Biodiversiteit, Micro-organismen, Gedrag en interactie, Materie- en energiestromen. Deel 3: (hoort bij deel 1) en dit gaat over het oog, de oor, de neuronen, de spieren. Deel 4: de examen vragen van biologie.
Dit is deel 2 en ik heb dit gemaakt aan de hand van de vakfiche. Deze samenvatting is dus letterlijk de antwoorden op de vragen in de vakfiche. Alles is hier duidelijk uit gelegd ,er staat alleen leerstof die we moeten kennen voor de examen van de examencommissie.
Veel succes met studeren!
Vriendelijke groeten
Mikaeva
aardrijkskunde biologie burgerschap en maatschappij chemie fysica geschiedenis wiskunde 2 wiskunde gevorderd 1 wiskunde gevorderd 2
Ideale site! Handig als je weinig tijd hebt om een samenvatting te maken. Je kunt gelijk met leren beginnen.
Aanrader! Altijd een keer proberen want dit is het nieuwe smart studeren😎
Fijne studiehulp. Het is fijn om een aanpak te zien en de samenvattingen zijn ook fijn bij het leren.
Voor ik Knoowy kende, zat ik met mijn handen in het haar voor mijn eerste blokperiode! Maar dankzij Knoowy heb ik helemaal geen stress meer!
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Ik vind het een hele fijne website, het heeft mij goed geholpen met leren.
Goed! Documenten waren meteen te downloaden zonder gedoe.
Handige samenvattingen! Veel te vinden, en samenvattingen kun je deels inkijken.