Deze samenvatting bestaat uit paragraaf 1 tot en met 3, hoofdstuk 2, van boek de geo Brazilië. Hoofdstuk 1 van Brazilië heb ik ook geüpload. Ik heb deze zelf gemaakt toen ik leerde voor mijn examen aardrijkskunde. Dit hoofdstuk bestaat uit de indeling van Brazilië nu in vergelijking met vroeger. De geschiedenis van de landbouw in vergelijking met het heden zit erin verwerkt. De verschillende wijken in de grote steden komen naar voren. Het is handig om een samenvatting van deze samenvatting te maken, en aan te vullen met je eigen aantekeningen, zodat het beter blijft hangen.
aardijkskunde aardrijkskunde aardrijskunde algemene economie bedrijfseconomie biologie ckv duits economie engels english frans geschidenis geschiedenis godsdienst m&o m&o maatschappijleer maatschappijwetenschappen management & organisatie management en organisatie nederlands wiskunde wiskunde a wiskunde b
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Knoowy is behulpzaam en zeker de moeite waard om gebruik van te maken.
Knoowy is zeker een aanrader. Ze hebben tot nu toe iedere paper kunnen leveren die ik nodig had. Ik heb hierdoor alleen maar hoge cijfers en nog nooit een onvoldoende gehad.
Makkelijk zoeken naar documenten voor je studie. Er is veel aanbod.
Heel fijn en handig dat dit er is. Ik ben niet goed in Engels en op deze manier kom ik makkelijker door de lesstof heen.
Makkelijk te gebruiken, veel keuze in documenten, goede studiehulp. Ik gebruik het dagelijks.
Knoowy is een fantastisch platform!
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.