Dit document is een samenvatting van het vak 'Psychologie en Psychomotoriek' uit fase 2 van de richting Logopedie en Audiologie van de Thomas More Hogeschool in Antwerpen. Dit vak wordt gegeven door meneer Roelands (psychologie) en mevrouw Bolckmans (schrijfmotoriek). Het document bevat ook een zelftest van de 46 voorbeeldvragen van op de powerpoints.
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Via Knoowy kan ik studenten helpen met mijn samenvattingen. Het werkt gemakkelijk, snel en het is fijn anderen te kunnen helpen.
Ik vind het fijn om andere te kunnen helpen en op deze manier iets te verdienen. Handig dat dat allemaal via dit platform kan!
Makkelijk en snel geregeld. Het was voor mij de eerste keer dat ik Knoowy gebruikte. Wellicht maak ik er in de toekomst weer gebruik van.
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Het is heel makkelijk om een samenvatting te kopen en je krijgt hem meteen.
Knoowy is een handige site, waar je gemakkelijk tegoed kan opwaarderen. Daardoor kan je snel een samenvatting downloaden.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Staan goede samenvattingen op. Je kunt er ook makkelijk geld mee verdienen.