In dit document vind je 15 vragen die aan bod zijn gekomen op het examen van het vak Vloeiendheid therapie (januari 2023). De bijvragen die ik heb gekregen zijn toegevoegd aan het document.
Docent: M. Van Dessel en M. Meersman
Als je vragen hebt mag je mij altijd een berichtje sturen!
algemene psychologie anatomie articulatie communicatieve ontwikkeling dysphagia gehoor 2 gehoor en evenwicht: therapie klinisch wetenschappelijk handelen 1 leerstoornissen methodieken methodisch handelen 2 mondelinge taal neuropathologie neuropsychologie en psychopathologie ondersteunde communicatie pedagogie psychologie en psychomotoriek spraak diagnostiek spraak: diagnostiek spraak: therapie stem: diagnostiek stem: therapie taal: diagnostiek taal: therapie vloeiendheid: therapie
Knoowy ziet er goed uit en is handig in de voorbereiding voor je studie.
Ik voorzie mijn samenvattingen tijdens het studeren altijd van een extra mooie opmaak, zodat ik ze later op Knoowy kan verkopen.
Knoowy is voor mij een plek waar ik makkelijk kennis kan delen met andere studenten.
Fijn dat andere studenten samenvattingen verkopen die ik kan gebruiken voor mijn studie. Op Knoowy vind je goede hulp voor je studie.
Handig, leerzaam, goedkoop, snel, effectief, behulpzaam en zeer goede documenten.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Overzichtelijk en handige website in gebruik. Voor thematisch onderwijs zeker een aanvulling.
Knoowy is een website waar goede samenvattingen te vinden zijn die kunnen aansluiten bij toetsen van je hogeschool of universiteit.