ik heb enkel dit geleerd en ik was er door. ik had 38/40 zonder iets anders te moeten leren. er staan alle examenvragen in van de voorbije jaren. Het examen is al heel veel jaren hetzelfde.
beleid biomedisch kader communicatie criminologie cultuur en levensbeschouwing doelgroep 2 doelgroepen 1 doelgroepen 3 jeugdrecht multiculturele samenleving ontwikkelingspsychologie orthopedagogiek orthopedagogisch kader orthopedagogische thema&039;s orthopedagogische verkenning 2 orthopedagogische verkenning 3 pedagogiek pedagogisch kader psychologie recht sociale psychologie sociologie transculturele hulpverlening verklaringsmodellen 1 verklaringsmodellen 2
Ik raad Knoowy sowieso aan alle studenten aan! voor mijn toelatingstoets geschiedenis, heb ik via Knoowy een super overzichtelijke en complete samenvatting verkregen
Op Knoowy help ik andere studenten met mijn samenvattingen. Ik help hiermee anderen en leer er zelf ook nog ontzettend veel van.
Het is echt een aanrader, als je de juiste samenvatting aanschaft en een hoop voordeliger!
Zeker de moeite waard! Ik ga nog op zoek naar meer bruikbare samenvattingen. Erg gebruiksvriendelijke site!
Fijne site. Je krijgt je aankopen direct te zien bij je aankopen.
Prima. Handig dat je samenvattingen van anderen kan gebruiken die je kunnen helpen bij het leren van een proef.
Knoowy is oké! Document werd snel geleverd en het is makkelijk in gebruik.
Dit is de beste manier van samenvatten! Ik gebruik Knoowy om samenvatting te vinden over het onderwerp waar ik een toets over krijg. Dan vind ik het altijd, dat is erg fijn!