Dit is een samenstelling van vragen die op het examen Marketing gevraagd zijn in het 2e jaar KMO management op de Karel de Grote Hogeschool.
arbeidsrecht bedrijfsbeheer bedrijfseconomie bedrijfsmanagement bedrijfsmanagement- en organisatie bedrijfsprocessen bio-farmaceutische wetenschappen duits e-business e-business & e-communication fiscaliteit inleiding arbeids- en sociaal zekerheidsrecht, inleiding tot het recht kwantitatieve technieken le français des affaire marketingmanagement marktonderzoek mbti neuropathologie rechtsgeleerdheid sociaal recht sociaal zekerheidsrecht strategisch management toegepast marktonderzoek toegepast martkonderzoek
Op Knoowy help ik andere studenten met mijn samenvattingen. Ik help hiermee anderen en leer er zelf ook nog ontzettend veel van.
Goede samenvattingen die je een hoop tijd besparen. De kosten zijn ook erg redelijk.
Goed website! Staat heel veel extra's op in vergelijking met soortgelijke sites.
Knoowy is voor ons een extra verkoopkanaal; documenten kopen waar en wanneer je wil.
Een toegankelijke site. Makkelijk te bestellen. Na betaling wordt de samenvattingen direct geleverd. Je hoeft dus niet te wachten.
Knoowy documenten kan je goed op weg helpen bij je opleiding.
Zeker aan te raden! Je kunt direct leren en het scheelt je veel tijd! Zelf documenten uploaden, dan hoeft het je ook geen geld te kosten.
Prima samenvatting ter ondersteuning van studie of verdieping. Maak gebruik van de diensten van Knoowy.