Dit document zijn oefeningen die horen bij de al eerder upgeloade theorie van het vak kunstbeschouwing en filosofie. Dit is bedoeld voor de 2e graad doorstroom, richting humane wetenschappen. Het zijn oefeningen en de oplossingen zitten er ook bij. Veel succes met studeren en oefenen!
Hallo!
Ik ben Marthe, 19 jaar en ik zit in mijn 1e jaar professionele bachelor in de richting Rechtspraktijk aan de HoGent.
aardrijkskunde biologie burgerschap en maatschappij chemie cultuurwetenschappen engels filosofie frans fysica gedragswetenschappen gedragswetenschappen en sociale wetenschappen geschiedenis kunstbeschouwing & filosofie kunstbeschouwing en filosofie natuurwetenschappen natuurwetenschappen: biologie nederlands nederlands 1 begrippen. nederlands mondeling nederlands, peachez, een romance samenleving en economie sociale & gedragswetenschappen sociale en gedragswetenschappen statistiek wiskunde
Dankzij Knoowy heb ik altijd en overal de informatie die ik nodig heb om mijn studie te halen. Met mijn samenvatting kan ik ook weer andere studenten helpen.
Ik vind oefenvragen super en ben er paar keer per week mee bezig om te oefenen. Het zou fijn zijn om nog meer van dit soort vragen te kunnen kopen. Ik oefen altijd op de website zelf.
Knoowy is makkelijk te gebruiken je kunt veel documenten vinden voor een kleine prijs.
De samenvattingen zijn zeer leerzaam tijdens leren van je tentamen.
Handig! Super fijne site en makkelijk te gebruiken, ruim aanbod en veel mogelijkheden.
Knoowy moet je zeker gebruiken want dit gaat je in je voordeel werken met je planning.
Knoowy zorgt voor overzichtelijke samenvattingen. Voor een kleine prijs krijg je een uitgebreide samenvatting. Ik zeg doen.
Handig als je niet veel tijd hebt en je toch basisprincipes wilt meepikken van een boek!